V tekmi preobratov do tretje točke

Včeraj so v 3. SNL igrali zadnji krog v prvem delu tekmovanja 2015/16, ne pa zadnjega te jeseni. Prvi krog drugega dela tekmovanja bo namreč odigran naslednji vikend in ne pomladi 2016.
Proti ekipi iz spodnjega dela prvenstvene lestvice so bile Žiri povsem konkurenčne.  Dvoboj se je razpletala zelo podobno, kot na tekmi z Bledom. Nace Mlakar je v 19. minuti zadel za 1:0, gostje pa so še pred odmorom uspeli izid izenačiti. Celo v isti minuti (69) kot proti Bledu, so rumeni padli v rezultatski zaostanek. V zadnjih 20 minutah so rumeni pritiskali na gostujoči gol in v 88. minuti je bil napor poplačan. Za izenačenje je s strelom z glavo v desni zgornji kot, poskrbel Anže Kavčič.  Žiri : Brinje-Grosuplje = 2 : 2 (1:1)
Tokrat je bilo prvič, da so Žiri v zaključku tekme prišli do točke, in ne da so jih izgubljali. Kot že rečeno je Bled v 69 minuti povedel na končnih 2:1, Lesce so na 1:1 izenačile v 86. minuti, Sava pa je po 2:2 tretji gol dosegla v 72. minuti.