V zadnjih sedmih minutah ob vse tri točke

V 6. krogu GNL so Žirovci doživeli prvi poraz. Preddvor : Žiri = 3 : 2 (1:2) ; Preddvor je do danes na svojem računu imel ob štirih porazih le eno zmago. Danes pa so prišli do druge zmage po neverjetnem preobratu. Žiri so povedle z 2:0, in dobrih pet minut pred koncem še vedno vodile z 2:1. Nakar so domači izenačili in v 91. minuti dosegli še zmagoviti zadetek. 700. ligaški nastop v tekmovalnih sezonah, brez občinskih in medobčinskih rekreativnih lig, se je tako končal dokaj neslavno, če že ne porazno. Jaka Bric Krolnik in Zoran Gligorevič sta bila strelca za rumene. Ob znižanju izida na 1:2, so rumeni prejeli zadetek po 511 minutah (liga in pokal), kar je rekord v obdobju po letu 2003. Prejšnji je popravljen za 16 minut. Rekord si lastijo oziroma delijo vsi trije aktualni golmani: Uroš Šuligoj, Domen Likar in Jernej Smrke.