V Zagorju igra mačke z mišjo

S popotnico petih zaporednih zmag so rumeni začeli tekmo v Zagorju. Zadnjeuvrščeni Zasavci niso uspeli parirati razpoloženimi gosti iz Žirov. Od vsega začetka so igralci trenerja Freliha pritiskali na zadnjo linijo domačih in uspešno izvajali napade, predvsem po levi strani, kjer se je v napad uspešno vključeval Čemažar. Glede na prikazano, se je polčas končal “le” z dvema žogama v domači mreži. Strelca za Žiri sta bila Jaka Lapanja in Jan Koblar. Napadalni pristop so rumeni gojili tudi v nadaljevanju in še z dvema zadetkoma kronali svojo premoč. Zagorje : Žiri = 0 : 4 (0:2); Tretji gol je dosegel Tjaš Šifrar po prejeti globinski žogi in uspešnim lobom preko vratarja Glažarja z roba šestnajsterca. Končni izid je s prostega strela, z oddaljenostjo 25 metrov, dosegel Boštjan Frelih. Žal pa je deset minut pred koncem tekme prejel rumeni karton, zaradi katerega bo moral izpustiti naslednjo (zadnjo) tekmo v sezoni. Nekaj minut pred koncem je bila priložnost še za peti zadetek, vendar vratar Tine Lapajne ni uspel realizirati penala.