Veliko slavje na polnem Polju

Naslov prvakov MNZG Kranj so Žirovci osvojili brez poraza. Tudi na derbiju zadnjega kroga, ki je bila generalka pred kvalifikacijskim obračunom z ljubljansko Svoboda, so ostali neporaženi. Žiri : Visoko = 2 : 1 (1:1) ; Po  enakovrednih prvih minutah dvoboja, so iniciativo kmalu prevzeli domači, in že v 10. minuti povedli z golom Zorana Gligorevića. Tudi po vodstvu je bila večja posest žoge na strani rumenih. Deset minut pred odmorom so gostje prek Janharja z lepim zadetkom uspeli izenačiti. Sredi drugega polčasa je s prodorom po sredini uspel Matic Tratnik. Strel z roba šestnajsterca je bil za vratarja gostov neubranljiv. Zmaga Žirov je bila povsem zaslužena. Tekmo, kot tudi prevzem pokala z rok vodje tekmovanja Romana Roglja, si je ogledalo kar dvesto gledalcev.