Z Visokim še tretjič brez prejetega gola

19. krog v GNL položaja na vrhu lige za prvaka ni spremenil. Vse tri vodilne ekipe (Bohinj, Jesenice in Žiri) so včeraj na domačih igriščih zmagale. Žiri : Visoko = 2 : 0 (1:0) ; Rumeni so imeli ves prvi polčas terensko pobudo, vendar brez pravih priložnosti vse do 42. minute, ko je uspešno akcijo z golom zaključil Zoran Gligorević. V drugem polčasu so gostje z Visokega močneje pritisnili, vendar so domači uspeli ohraniti nedotaknjeno mrežo. Po še drugem zadetku Gligorevića v 56. minuti je bil zmagovalec več ali manj znan. Tudi na tretji medsebojni tekmi obeh nasprotnikov v letošnji sezoni, Visoko rumenim ni zabil gola. Žirovci še naprej s tekmo več za vodilnim Bohinjem zaostajajo za dve točki.