Z visoko zmago do vodilne pozicije

Žirovci ohranjajo visoko kakovost svoje igre. Tudi v zaostali tekni 4. kroga so danes v Bitnjah, kjer zadnja leta niso bili pretirano uspešni, domače povsem nadigrali.Bitnje : Žiri = 0 : 3 (0:1) ; Že po dobrih desetih minutah je Nace Eržen z več kot dvajset metrov zadel stičišče prečke in stative. Zaradi neopreznega starta enega od igralcev Bitenj v svojem šestnajstercu, je bil v 19. minuti dosojen penal. Siguren realizator za 0:1 je bil Nace Eržen. Tudi v nadaljevanju so bili Rumeni gospodarji na igrišču. Vodstvo so Žiri povišale v 62. minuti. Po ostrem predložku Krolnika z desne strani, je Krištof Orešnik z glavo žogo preusmeril v gol. Končni rezultat je z drugim zadetkom postavil Eržen po solo akciji in strelom z višine kazenskega prostora v golmanov desni zgornji kot. Do konca tekme je okvir domačega gola stresel še Frelih. Žiri so prevzele vodstvo na prvenstveni lestvici, klub tekmi manj od Škofje Loke in Visokega, ki sta prvi zasledovalki.