Zmaga Save po velikem preobratu

Po treh zaporednih tekmah brez poraza, dve zmagi in remi, so Rumeni gostovali v Stražišču pri Savi. Na dosedanjih dvajsetih ligaških tekmah so Žirovci v Kranju zmagali le trikrat. Zadnjič se je to zgodilo aprila 2006. Kljub pričakovani težki tekmi, je včeraj kazalo na prijetno presenečenje. Sava je sicer v 26. minuti povedla, vendar je v zaključku polčasa Jakob Trček z dvema zadetkoma preobrnil stanje na semaforju. Po povišanju vodstva na 1:3, ko je v 65. minuti gol dosegel Jaka Lapanja, je kazalo na nov uspeh varovancev trenerja Freliha. V zaključku pa se je zgodil preobrat. V razmahu štirih minut so v 78. minuti domači izid izenačili na 3:3. V sodnikovem dodatku (93. minuta) pa si je Sava z zadetkom Stanka priborila novo zmago. Sava : Žiri = 4 : 3 (1:2)