Zmaga za povzpetje na 11. mesto

Zaostala tekma 21. kroga se je za Žiri začela sanjsko. V prvem napadu so si priigrali kot iz katerega je z glavo v polno zadel Nejc Kržišnik. Po hitrem vodstvu domačih, so pobudo prevzeli gostje s Komende, vendar so bili njihovi streli nenatančni. Par priložnosti za povišanje vodstva so si ustvarili tudi Žirovci. Najnevarnejši je bil strel Domijana v 35. minuti, ko je zadetek preprečil prečnik. Komenda je v nadaljevanju močno pritisnila in plod te igre je bil izenačujoči zadetek v 54. minuti. Po izenačenju so se rumeni otresli pritiska in vzpostavili ravnotežje. V zaključku so postajali vse bolj nevarni in v 80. minuti dosegli še drugi gol iz prekinitve. Predložek s kota je izkoristil Žiga Eržen. Žiri : Komenda = 2 : 1 (1:0). Rumeni niso zadovoljili le z rezultatom. V fazi napada so prikazali kvalitetno igro, v fazi obrambe pa strpnost in zanesljivost. Na prvenstveni lestvici so se prvič povzpeli na 11. mesto. Samo v pomladanskem delu pa so Žiri peto najboljše moštvo.