Upravičili vlogo favorita

Nogomet ti enkrat da, drugič vzame. Če so Žiri v prejšnjem krogu v zadnji minuti ostale brez zmage, so jo

Na Kodeljevo v vlogi favorita

V 8. krogu 3.SNL-zahod bo Eksist Žiri gostoval pri Slovanu, v Ljubljani na Kodeljevem. Slovan je bil nekdaj veliko ime

Ob zmago v zadnjih sekundah tekme

Tekmo 7. kroga v 3.SNL so Žirovci začeli nekoliko podjetnejše. Po četrt ure tekme so gosti vzpostavili ravnotežje. Do konca

Pred lokalnim derbijem

V soboto prihaja v Žiri ekipa iz bivše skupne občine (danes iste upravne enote). Škofja Loka ima teko kot Žiri

Po Vrhniki boljša še Vipava

Žirovci ostajajo na sredini prvenstvene lestvice. Po petih zaporednih tekmah neporaženosti, so danes klonili šele drugič v sezoni. Na vipavskem

E-mail obveščanje

Članska selekcija predstavlja vrh piramide v delovanju nogometnega kluba. Z namenom večjega obiska in boljšega vzdušja na njihovih tekmah, smo oblikovali e-mail listo za obveščanje o terminih tekem.

Še druga zmaga v pokalu

Spremenjeno pokalno tekmovanje se je letos s pred-krogom začelo že avgusta. Takrat so Rumeni zmagali v Svetem Duhu, danes, v

Po velikem zaostanku do nove točke

Ob polčasu današnje tekme so nad uspehom žirovskega Eksista obupali celo največji optimisti. Kranjčani so povedli že v prvi minuti,

Tudi prva zmaga v gosteh

Na gostovanju na Visokem pri Kranju so žirovski nogometaši premagali novinca v ligi z 2:0.

Suverena zmaga na prvi pokalni tekmi

Včeraj je bil odigran prvi krog članskega Pokalnega tekmovanja. Ekipa Eksist Žiri je na gostovanju v Gorajtah pri Škofji Loki suvereno premagala domačo ekipo Poleta s 5:0.

Uvodna zmaga na domačem igrišču

V prvi domači tekmi v sezoni 2022/2023 so nogometaši iz Žirov zabeležili zmago. Z 2:0 so premagali obalnega tretje-ligaša Izolo.