člani (2019/20)

člani (2019/20)

DatumDogodekČas/RezultatDan tekme
2019-08-17 17:30:1317.08.2019 Žiri : Arne Tabor 690 - 0-
2019-08-17 17:30:1717.08.2019 Bled Hirter : Brinje Grosuplje0 - 6-
2019-08-17 17:30:1817.08.2019 Adria : Kočevje1 - 1-
2019-08-17 17:30:2117.08.2019 Ilirija 1911 : Elta Izola2 - 2-
2019-08-17 17:30:2417.08.2019 Svoboda Ljubljana : Sava Kranj3 - 1-
2019-08-17 17:30:4717.08.2019 Primorje : Fama Vipava2 - 0-
2019-08-17 17:30:5117.08.2019 Tinex Šenčur : TKK Tolmin2 - 3-
2019-08-24 17:30:2124.08.2019 TKK Tolmin : Ilirija 19111 - 1-
2019-08-24 17:30:2324.08.2019 Brinje Grosuplje : Sava Kranj0 - 1-
2019-08-24 17:30:3424.08.2019 Arne Tabor 69 : Adria2 - 2-
2019-08-24 17:30:3624.08.2019 Elta Izola : Svoboda Ljubljana1 - 1-
2019-08-24 17:30:4924.08.2019 Bled Hirter : Žiri3 - 1-
2019-08-24 17:30:5124.08.2019 Kočevje : Primorje1 - 4-
2019-08-25 17:30:3925.08.2019 Fama Vipava : Tinex Šenčur2 - 4-
2019-08-30 17:00:0030.08.2019 Svoboda Ljubljana : TKK Tolmin2 - 2-
2019-08-31 17:00:0031.08.2019 Primorje : Arne Tabor 692 - 0-
2019-08-31 17:00:1131.08.2019 Žiri : Brinje Grosuplje1 - 2-
2019-08-31 17:00:3431.08.2019 Sava Kranj : Elta Izola3 - 0-
2019-08-31 19:00:1131.08.2019 Tinex Šenčur : Kočevje5 - 0-
2019-09-01 17:00:2601.09.2019 Ilirija 1911 : Fama Vipava0 - 1-
2019-09-01 17:00:3001.09.2019 Adria : Bled Hirter1 - 2-
2019-09-06 17:00:3506.09.2019 Kočevje : Ilirija 19112 - 5-
2019-09-07 16:00:1107.09.2019 Bled Hirter : Primorje4 - 0-
2019-09-07 17:00:2407.09.2019 Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur2 - 3-
2019-09-07 17:00:3707.09.2019 Žiri : Adria3 - 3-
2019-09-07 17:00:5407.09.2019 Brinje Grosuplje : Elta Izola4 - 0-
2019-09-07 17:00:5507.09.2019 TKK Tolmin : Sava Kranj2 - 2-
2019-09-08 17:00:0908.09.2019 Fama Vipava : Svoboda Ljubljana1 - 1-
2019-09-13 17:00:3313.09.2019 Svoboda Ljubljana : Kočevje6 - 0-
2019-09-14 16:30:0514.09.2019 Primorje : Žiri3 - 3-
2019-09-14 16:30:1114.09.2019 Sava Kranj : Fama Vipava2 - 0-
2019-09-14 16:30:3614.09.2019 Adria : Brinje Grosuplje2 - 2-
2019-09-14 16:30:3614.09.2019 Ilirija 1911 : Arne Tabor 691 - 1-
2019-09-14 16:30:3714.09.2019 Elta Izola : TKK Tolmin1 - 2-
2019-09-14 19:00:3614.09.2019 Tinex Šenčur : Bled Hirter0 - 0-
2019-09-21 16:30:1121.09.2019 Bled Hirter : Ilirija 19111 - 1-
2019-09-21 16:30:1821.09.2019 Žiri : Tinex Šenčur2 - 3-
2019-09-21 16:30:2021.09.2019 Kočevje : Sava Kranj0 - 4-
2019-09-21 16:30:3621.09.2019 Adria : Primorje0 - 1-
2019-09-21 16:30:4221.09.2019 Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana3 - 4-
2019-09-22 16:30:1522.09.2019 Fama Vipava : Elta Izola1 - 1-
2019-09-22 16:30:4722.09.2019 Brinje Grosuplje : TKK Tolmin2 - 0-
2019-09-27 16:30:0327.09.2019 Svoboda Ljubljana : Bled Hirter6 - 2-
2019-09-27 19:00:2927.09.2019 Tinex Šenčur : Adria1 - 0-
2019-09-28 16:00:1228.09.2019 Primorje : Brinje Grosuplje3 - 0-
2019-09-28 16:00:2828.09.2019 Sava Kranj : Arne Tabor 691 - 1-
2019-09-28 16:00:3028.09.2019 TKK Tolmin : Fama Vipava1 - 2-
2019-09-28 16:00:4228.09.2019 Elta Izola : Kočevje4 - 2-
2019-09-29 16:00:4329.09.2019 Ilirija 1911 : Žiri2 - 2-
2019-10-05 16:00:0805.10.2019 Adria : Ilirija 19112 - 2-
2019-10-05 16:00:1305.10.2019 Kočevje : TKK Tolmin3 - 2-
2019-10-05 16:00:1505.10.2019 Primorje : Tinex Šenčur2 - 1-
2019-10-05 16:00:2405.10.2019 Bled Hirter : Sava Kranj4 - 3-
2019-10-05 16:00:4105.10.2019 Žiri : Svoboda Ljubljana1 - 4-
2019-10-05 16:00:5805.10.2019 Arne Tabor 69 : Elta Izola2 - 1-
2019-10-06 16:00:1006.10.2019 Brinje Grosuplje : Fama Vipava1 - 0-
2019-10-11 19:00:1111.10.2019 Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje0 - 3-
2019-10-12 15:30:1512.10.2019 Ilirija 1911 : Primorje0 - 0-
2019-10-12 15:30:2412.10.2019 Sava Kranj : Žiri2 - 0-
2019-10-12 15:30:3112.10.2019 Svoboda Ljubljana : Adria3 - 0-
2019-10-13 15:30:2613.10.2019 Fama Vipava : Kočevje1 - 0-
2019-10-13 15:30:3113.10.2019 TKK Tolmin : Arne Tabor 692 - 0-
2019-10-13 15:30:3613.10.2019 Elta Izola : Bled Hirter1 - 0-
2019-10-18 19:00:5318.10.2019 Tinex Šenčur : Ilirija 19111 - 1-
2019-10-19 15:00:0519.10.2019 Brinje Grosuplje : Kočevje0 - 1-
2019-10-19 15:30:0119.10.2019 Primorje : Svoboda Ljubljana4 - 4-
2019-10-19 15:30:2819.10.2019 Arne Tabor 69 : Fama Vipava0 - 0-
2019-10-19 15:30:3419.10.2019 Bled Hirter : TKK Tolmin1 - 0-
2019-10-19 15:30:3919.10.2019 Žiri : Elta Izola0 - 0-
2019-10-19 15:30:4319.10.2019 Adria : Sava Kranj3 - 1-
2019-10-26 15:00:1626.10.2019 Ilirija 1911 : Brinje Grosuplje1 - 2-
2019-10-26 15:00:2026.10.2019 Sava Kranj : Primorje1 - 2-
2019-10-26 15:00:4326.10.2019 Kočevje : Arne Tabor 692 - 2-
2019-10-26 15:00:5126.10.2019 Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur2 - 3-
2019-10-26 15:00:5526.10.2019 TKK Tolmin : Žiri3 - 0-
2019-10-27 14:00:4427.10.2019 Elta Izola : Adria2 - 2-
2019-10-27 14:00:5627.10.2019 Fama Vipava : Bled Hirter1 - 0-
2019-11-02 14:00:0402.11.2019 Adria : TKK Tolmin1 - 2-
2019-11-02 14:00:0802.11.2019 Primorje : Elta Izola7 - 0-
2019-11-02 14:00:2102.11.2019 Bled Hirter : Kočevje5 - 0-
2019-11-02 14:00:4002.11.2019 Tinex Šenčur : Sava Kranj1 - 0-
2019-11-02 14:00:4102.11.2019 Brinje Grosuplje : Arne Tabor 695 - 2-
2019-11-02 14:00:4602.11.2019 Žiri : Fama Vipava2 - 0-
2019-11-03 14:00:0003.11.2019 Ilirija 1911 : Svoboda Ljubljana0 - 5-
2019-11-09 14:00:0809.11.2019 Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje4 - 1-
2019-11-09 14:00:1209.11.2019 Sava Kranj : Ilirija 19113 - 1-
2019-11-09 14:00:2109.11.2019 Kočevje : Žiri0 - 2-
2019-11-09 14:00:4509.11.2019 TKK Tolmin : Primorje0 - 1-
2019-11-09 14:00:5209.11.2019 Arne Tabor 69 : Bled Hirter0 - 1-
2019-11-10 14:00:4910.11.2019 Fama Vipava : Adria1 - 0-
2019-11-10 14:00:5810.11.2019 Elta Izola : Tinex Šenčur2 - 0-
2019-11-16 13:30:0516.11.2019 Elta Izola : Ilirija 19111 - 2-
2019-11-16 13:30:1516.11.2019 Sava Kranj : Svoboda Ljubljana0 - 2-
2019-11-16 13:30:2816.11.2019 Brinje Grosuplje : Bled Hirter0 - 0-
2019-11-16 13:30:3516.11.2019 Kočevje : Adria2 - 2-
2019-11-16 13:30:4916.11.2019 TKK Tolmin : Tinex Šenčur1 - 0-
2019-11-16 13:30:5216.11.2019 Fama Vipava : Primorje0 - 1-
2019-11-17 13:30:2717.11.2019 Arne Tabor 69 : Žiri2 - 4-