Dostojen odpor favoriziranim Ljubljančanom

Takoj na začetku tekme so gostje iz Ljubljane močno pritisnili. Agresiven pristop se jim je obrestoval v 9. minuti. Žiri : Svoboda LJ = 0 : 1 (0:1); Po napaki Kunca na sredini igrišča so gostje z globinsko žogo zaposlili Đokiča, ki se je znašel sam pred nemočnim vratarjem Rakovičem in ga uspešno premagal. Z desetim zadetkom v sezoni je Đukič prvi strelec lige. Kasneje so Žirovci vzpostavili ravnotežje in prek Krolnika, Koblarja in Freliha bili nevarni za gol. Najbliže izenačenju je bil Boštjan Frelih, ko je skoraj s sredine igrišča stresel prečko. Tudi v drugem polčasu se je igral odprt nogomet s priložnostmi na obeh straneh, vendar se mreži nista več stresli. Kljub porazu velja za dobro predstavo izpostaviti Kovačiča, Freliha in vratarja Rakoviča.